Národný tím Chorvátska

Slovinsko 24.03.21 Chorvátsko
Slovinsko -: - Chorvátsko
12.11.2020 16:29

Chorvátska Vida informovala o Covid-19 pozitívne v polčase priateľského stretnutia

Chorvátsky obranca Domagoj Vida bol informovaný, že mal pozitívny test na Covid-19 po tom, čo v stredu odohral prvú polovicu priateľského zápasu s Tureckom v Istanbule, uviedla chorvátska futbalová federácia (HNS) .... viac » 12.11.2020 11:33

Tréner Švédska po pozitívnom teste Covida vynechal zápasy Ligy národov

Tréner Švédska Janne Andersson vynechá nadchádzajúce zápasy Ligy národov proti Chorvátsku a Francúzsku po pozitívnom teste na prítomnosť koronavírusu, uviedla v stredu futbalová federácia krajiny .... viac » 05.11.2020 15:24

Ronaldo, aby sa Portugalsko vrátilo proti Francúzsku a Chorvátsku

Cristiano Ronaldo bol vo štvrtok nominovaný do kádra Portugalska na priateľské stretnutie proti Andorre a zápasy Ligy národov proti Francúzsku a Chorvátsku .... viac » 14.10.2020 22:53

Mbappe víťazí v Chorvátsku s Ligou národov Francúzsko

Kylian Mbappe sa zmocnil neskorého víťaza, keď Francúzsko v stredu pri svojom stretnutí Ligy národov v Záhrebe zvíťazilo nad Chorvátskom 2: 1 .... viac » 11.10.2020 20:06

Chorvátsko zvíťazilo nad Švédskom a získalo prvé víťazstvo v Lige národov

01.10.2020 14:32

Pogba sa vracia do kádra Francúzska na zápasy Ligy národov

21.09.2020 17:19

Rakitic sa lúči s chorvátskym tímom

07.09.2020 22:09

Poddimenzované Francúzsko čelí vo finálovej odvete majstrovstiev sveta Chorvátsku

07.09.2020 21:01