Bayer Leverkusen »História manažéra



Bayer Leverkusen »História manažéra



Obdobie Manažér Krajina narodený
23.12.2018 - 30.06.2022 Peter Bosz Holandsko 21.11.1963
1. 7. 2017 - 22. 12. 2018 Heiko Herrlich Nemecko 3.12.1971
06.03.2017 - 30.06.2017 Tayfun Korkut Turecko 2. 4. 1974
1. 7. 2014 - 3. 4. 2017 Roger Schmidt Nemecko 13.03.1967
5. 4. 2014 - 30. 6. 2014 Sascha Lewandowski Nemecko 10.10.1971
1. 7. 2013 - 4. 4. 2014 sami Hyypiä Fínsko 7.7.1973
1. 4. 2012 - 30. 6. 2013 Sascha Lewandowski Nemecko 10.10.1971
1. 7. 2011 - 31. 3. 2012 Robin Dutt Nemecko 24.01.1965
1. 7. 2009 - 30. 6. 2011 Jupp Heynckes Nemecko 9.9.1945
1. 7. 2008 - 30. 6. 2009 Bruno Labbadia Nemecko 2.8.1966
10. 10. 2005 - 21. 5. 2008 Michael Skibbe Nemecko 8.8.1965
17. 9. 2005 - 8. 8. 2005 Rudi Völler Nemecko 13.04.1960
13. 5. 2003 - 16. 9. 2005 Klaus Augenthaler Nemecko 26.09.1957
17. 2. 2003 - 12. 12. 2003 Thomas Hörster Nemecko 27.11.1956
1. 7. 2001 - 16. 2. 2003 Klaus Toppmöller Nemecko 12.8.1951
13.11.2000 - 30.06.2001 Berti Vogts Nemecko 30.12.1946
21.10.2000 - 11.12.2000 Rudi Völler Nemecko 13.04.1960
1. 7. 1996 - 21. 10. 2000 Christoph Daum Nemecko 24.10.1953
28.04.1996 - 30.06.1996 Peter Hermann Nemecko 22.03.1952
10.04.1995 - 28.04.1996 Erich Ribbeck Nemecko 13.06.1937
8.4.1995 - 4.9.1995 Peter Hermann Nemecko 22.03.1952
5. 5. 1993 - 7. 7. 1995 Dragoslav Stepanović Srbsko 30.08.1948
1. 7. 1991 - 4. 4. 1993 Reinhard Saftig Nemecko 23.01.1952
31.05.1991 - 30.06.1991 Peter Hermann Nemecko 22.03.1952
13.04.1989 - 30.06.1991 Jürgen Gelsdorf Nemecko 19.01.1953
1. 7. 1988 - 13. 4. 1989 Rinus Michels Holandsko 09.02.1928
1. 7. 1985 - 30. 6. 1988 Erich Ribbeck Nemecko 13.06.1937
1. 7. 1982 - 30. 6. 1985 Dettmar Cramer Nemecko 04.04.1925
23.11.1981 - 30.06.1982 Gerhard Kentschke Nemecko 18.9.1942
1. 4. 1976 - 22. 11. 1981 Willibert Kremer Nemecko 15.10.1939
11.02.1976 - 29.03.1976 Radoslav Momirski Srbsko 4.9.1919
1. 7. 1974 - 2. 10. 1976 Manfred Rummel Nemecko 22.07.1938
16.9.1973 - 30.06.1974 Friedhelm Renno Nemecko 8.9.1940
1. 7. 1972 - 15. 9. 1973 Gero Bisanz Nemecko 03.03.1935
25.03.1965 - 30.06.1972 Theo Kirchberg Nemecko 23.11.1920
1. 7. 1962 - 30. 6. 1965 Fritz Pliska Nemecko 20.12.1915
1. 7. 1960 - 30. 6. 1962 Erich Garske Nemecko 29.11.1911
1. 7. 1957 - 30. 6. 1960 Edmund Conen Nemecko 10.11.1914
1. 7. 1956 - 30. 6. 1957 Emil Melcher Nemecko 25.10.1895
1. 7. 1953 - 30. 6. 1956 Sepp Kretschmann Nemecko 21.03.1902
1. 7. 1951 - 30. 6. 1953 Franz Strehle Nemecko
1. 1. 1950 - 30. 6. 1950 Lori Polster Rakúsko
1. 7. 1948 - 30. 6. 1949 Karl Winkler Nemecko 4. 4. 1906