1. FC Union Berlin »História manažéra



1. FC Union Berlin »História manažéra



Obdobie Manažér Krajina narodený
1. 7. 2018 - 30. 6. 2222 Urs Fischer Švajčiarsko 20.02.1966
4. 12. 2017 - 30. 6. 2018 André Hofschneider Nemecko 10.6.1970
1. 7. 2016 - 3. 3. 2017 Jens Keller Nemecko 24.11.1970
03.03.2016 - 30.06.2016 André Hofschneider Nemecko 10.6.1970
09/02/2015 - 03/04/2016 Sascha Lewandowski Nemecko 10.10.1971
1. 7. 2014 - 30. 8. 2015 Norbert Düwel Nemecko 1. 5. 1968
1. 7. 2007 - 30. 6. 2014 Uwe Neuhaus Nemecko 26.11.1959
4. 4. 2006 - 30. 6. 2007 Christian Schreier Nemecko 02/02/1959
11. 12. 2005 - 4. 5. 2006 Georgi Vasilev Bulharsko 9.8.1946
20.12.2004 - 12.12.2005 Frank Lieberam Nemecko 17.12.1962
10. 12. 2004 - 19. 12. 2004 Lothar Hamann Nemecko 9.9.1952
28. 9. 2004 - 9. 9. 2004 Werner Voigt Nemecko 26.06.1947
1. 7. 2004 - 27. 9. 2004 Frank Wormuth Nemecko 13.09.1960
24.03.2004 - 30.06.2004 Aleksandar Ristic Bosna a Hercegovina 28.06.1944
6. 11. 2002 - 23. 3. 2004 Mirko Votava Nemecko 25.04.1956
12. 10. 2002 - 5. 5. 2002 Ivan Tishanski Bulharsko 03.03.1952
1. 7. 1999 - 13. 10. 2002 Georgi Vasilev Bulharsko 9.8.1946
1. 10. 1998 - 30. 6. 1999 Fritz Fuchs Nemecko 18.10.1943
1. 2. 1998 - 30. 9. 1998 Ingolf Less Nemecko 8.8.1957
25.09.1997 - 14.12.1997 Frank Vogel Nemecko 26.7.1963
11.04.1996 - 25.09.1997 Karsten Heine Nemecko 6.4.1955
25.03.1996 - 10.10.1996 Frank Vogel Nemecko 26.7.1963
3. 10. 1995 - 24. 3. 1996 Eckhard Krautzun Nemecko 13.01.1941
25.01.1995 - 10.2.1995 Hans Meyer Nemecko 03.03.1942
1. 7. 1994 - 25. 1. 1995 Frank Engel Nemecko 15.02.1951
1. 7. 1992 - 30. 6. 1994 Frank Pagelsdorf Nemecko 05/05/1958
4. 6. 1992 - 30. 6. 1992 Gerhard Körner Nemecko 20.9.1941
1. 7. 1990 - 3. 3. 1992 Werner Voigt Nemecko 26.06.1947
10. 4. 1990 - 30. 6. 1990 Gerd Struppert Nemecko 21.10.1950
1. 1. 1988 - 4. 9. 1990 Karsten Heine Nemecko 6.4.1955
1. 7. 1984 - 31. 12. 1987 Karl Schäffner Nemecko 29.12.1931
1. 10. 1983 - 30. 6. 1984 Karl-Heinz Burwieck Nemecko 18.12.1943
19.7.1982 - 30.09.1983 Harry Nippert Nemecko 12.12.1933
1. 1. 1976 - 18. 7. 1982 Heinz Werner Nemecko 27.12.1935
7. 12. 1975 - 31. 12. 1975 Heini Brüll Nemecko 18.02.1924
1. 7. 1974 - 6. 6. 1975 Dieter Fietz Nemecko 12.09.1942
1. 7. 1972 - 30. 6. 1974 Ulrich Prüfke Nemecko 2.10.1940
1. 7. 1970 - 30. 6. 1972 Harald Seeger Nemecko 1. 4. 2222
1. 7. 1969 - 30. 6. 1970 Fritz Gödicke Nemecko 21.10.1919
20. 1. 1965 - 30. 6. 1969 Werner Schwenzfeier Nemecko 10.04.1925
18.12.1952 - 30.06.1953 Willi Oelgardt Nemecko 31.10.1912
01.01.1951 - 17.12.1952 Kurt Hallex Nemecko 15.11.1910
1. 7. 1949 - 30. 4. 1950 Hanne Torn Nemecko 18.03.1900
1. 7. 1941 - 30. 6. 1942 Willi Knüppel Nemecko